Bülent Çetinaslan Resmi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

sewgiliyi kankayla bastı çıldırdı !!!!!!!

+3
tülin sarı
Oktay...Ahmet
DRaCuLa
7 posters
YazarMesaj
DRaCuLa
Isınan Üye
Isınan Üye
DRaCuLa

Erkek
Hobi : FuTBoL aND BiLaRDo
Meslek : öğrenci

sewgiliyi kankayla bastı çıldırdı !!!!!!! Empty
MesajKonu: sewgiliyi kankayla bastı çıldırdı !!!!!!!   sewgiliyi kankayla bastı çıldırdı !!!!!!! EmptyCuma Eyl. 12, 2008 6:19 pm

İngiltere' den Bodrum'a tatile gelen ve Türk sevgilisi, kendisini arkadaşı ile aldatan Claier madlight isimli genç kız dakikalarca caddede çıplak ayak ve bikini ile koştuktan sonra duvardan atlayıp intihar etmek istedi.

Bodrum'a tatile gelen İngiliz sekreter 24 yaşındaki Claire Madlight, barda tanıştığı Türk garson sevgilisini arkadaşıyla aynı yatakta yakalayınca çılgına döndü. Bikinisiyle yalın ayak kendini Bodrum caddelerine atan ve karayolunun kenarında dakikalarca koşan İngiliz kızı, kendisine zarar vermekten bir trafik polisi vazgeçirdi. Aldatılmanın şokunu yaşayan bikinili İngiliz kızı, sürücüler de şaşkın bakışlarla izledi.

İngiltere'nin Southport kentinden iki hafta önce arkadaşları ile birlikte Bodrum'a tatile gelen ve bir pansiyona yerleşen sekreter Claire Madlight, barda tanıştığı 28 yaşındaki garson E.Ç. ile aşk yaşamaya başladı. Bir süre sonra sevgilisi E.Ç.'nin, kendisini aldattığından şüphelenen İngiliz Madlight, takibe geçti. Önceki gün Gümbet Plajı'nda güneşlenen Madlight, kaldıkları pansiyona döndüğünde tatile birlikte geldiği arkadaşlarından biriyle sevgilisi E.Ç.'yi aynı yatakta yakaladı. Çılgına dönen İngiliz turist, bikinisiyle yalın ayak kendini Bodrum caddelerine attı.

Polis memuru ikna etti!
Sinir krizi geçiren ve Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nde dakikalarca koşan İngiliz kız, sürücülerin şaşkın bakışları arasında, yaklaşık 10 metre yüksekliğindeki duvardan atlayıp kendine zarar vermek istedi. Aldatılmanın şokunu yaşayan İngiliz kızı, caddede görev yapan 8 yıllık polis memuru trafik polisi 29 yaşındaki Mehmet Dursun teselli etmeye çalıştı. Yaklaşık 10 dakika İngiliz turistle konuşan polis memuru, zor anlar yaşadı.

İngiliz Madlight'i ikna eden ve polis aracına bindirip Bodrum Devlet Hastanesi'ne götürerek sakinleşmesini sağlayan memur Dursun, “İngiliz turistin denize 3- 4 kilometre uzakta, ilçenin göbeğinde bikini ile koşmasında bir gariplik olduğunu fark ettim. Motosikletimi durdurup yanına gittiğimde Madlight, duvardan atlamak üzereydi. Yardımcı olmak istediğimi söyledim ve ikna ettim. Sanırım kısa süreli bir deprasyon yaşadı. Hastanede gerekli tedaviyi yaptırdık” dedi.

“TATİL AŞKI BANA YARAMADI”
Tedavinin ardından sakinleşen İngiliz Madlight ise bavulunu toplayıp arkadaşları ile birlikte kaldığı pansiyondan ayrıldı. Birkaç gün sonra da ülkesine döneceğini söyleyen Madlight, “Sevgilim beni 10 yıllık arkadaşımla aldatınca şoke oldum. Oysaki onu çok sevmiştim, evlenebilirdim bile. İkisini aynı yatakta görünce çılgına döndüm, kendimi öldürmek istedim. O polis memuru olmasa belki bugün hayatta değildim. Hayatımı kurtardığı için teşekkür borçluyum. Ülkeme dönüp bu kabusu bir an önce unutarak hayatıma devam etmek istiyorum. Tatil aşkı bana göre değilmiş” diye konuştu.
Oktay...Ahmet
Moderatör
Moderatör
Oktay...Ahmet

Erkek
Hobi : Futbol ve bilardo

MesajKonu: Geri: sewgiliyi kankayla bastı çıldırdı !!!!!!!   sewgiliyi kankayla bastı çıldırdı !!!!!!! EmptyPerş. Ekim 30, 2008 8:56 pm

hmm...
tülin sarı
Isınan Üye
Isınan Üye
tülin sarı

Kadın
Hobi : nett
Meslek : kalite yönetim sorumlusu

MesajKonu: Geri: sewgiliyi kankayla bastı çıldırdı !!!!!!!   sewgiliyi kankayla bastı çıldırdı !!!!!!! EmptyC.tesi Kas. 01, 2008 9:08 am

paylaşım için saol
0ktay-elif
Yeni Üye
Yeni Üye
0ktay-elif

Kadın
Hobi : ARKA SIRADAKİLER'i izLemek
Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: sewgiliyi kankayla bastı çıldırdı !!!!!!!   sewgiliyi kankayla bastı çıldırdı !!!!!!! EmptyPaz Kas. 02, 2008 12:16 am

PayLasım için saoL:)
rapci_cocuk
Isınan Üye
Isınan Üye
rapci_cocuk

Erkek
Hobi : herşey

MesajKonu: Geri: sewgiliyi kankayla bastı çıldırdı !!!!!!!   sewgiliyi kankayla bastı çıldırdı !!!!!!! EmptyCuma Kas. 21, 2008 8:21 pm

paylaşım için teşekkürler
rapci_cocuk
Isınan Üye
Isınan Üye
rapci_cocuk

Erkek
Hobi : herşey

MesajKonu: Geri: sewgiliyi kankayla bastı çıldırdı !!!!!!!   sewgiliyi kankayla bastı çıldırdı !!!!!!! EmptyPtsi Kas. 24, 2008 7:00 pm

hımm iyi
DRaCuLa
Isınan Üye
Isınan Üye
DRaCuLa

Erkek
Hobi : FuTBoL aND BiLaRDo

MesajKonu: Geri: sewgiliyi kankayla bastı çıldırdı !!!!!!!   sewgiliyi kankayla bastı çıldırdı !!!!!!! EmptyC.tesi Kas. 29, 2008 3:02 pm

Rica ederim arkadaşlar!
ŞEYDA_İREM
Yeni Üye
Yeni Üye
ŞEYDA_İREM

Kadın
Hobi : müzik dinlemek dans etmek

MesajKonu: Geri: sewgiliyi kankayla bastı çıldırdı !!!!!!!   sewgiliyi kankayla bastı çıldırdı !!!!!!! EmptyPaz Kas. 30, 2008 3:54 pm

paylaşım için saoll
SERCAN
Yeni Üye
Yeni Üye
SERCAN

Erkek
Hobi : FUTBOL
Meslek : ÖGRENCİ

MesajKonu: Geri: sewgiliyi kankayla bastı çıldırdı !!!!!!!   sewgiliyi kankayla bastı çıldırdı !!!!!!! EmptyPtsi Ara. 01, 2008 3:43 pm

bilgi için teşekkürler

sewgiliyi kankayla bastı çıldırdı !!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası